• 444 55 97
  • info@kolaytasin.com.tr
  • Merkez, Akar Cd. No:3, İtower Plaza 34382 Şişli/İstanbul
Hizmetler

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden eve nakliyat taşınma işlemini ev sahibi için kolaylaştıran bir sistemdir. Ev sahibi hiçbir şeye ellemeden Ümraniye evden eve nakliyat sayesinde taşınabilir. Eskiden taşınma büyük bir işti. Eşyaların paketlenmesi işine haftalar öncesinden başlanırdı. Paketleme için koli gibi eşyalar marketlerden vs bulunurdu. Paketleme malzemelerini bulmak bile ayrı bir mesai gerektirirdi.

Kolilere yerleştirilen eşyalar haftalar öncesinden konulduğu için ihtiyaç hasıl olduğunda koliler dökülüp eşya aranırdı. Ev hayatının alt üst olmasının yanında ciddi bir yorgunluk olurdu. Yenilenen ve her geçen gün gelişme gösteren evden eve nakliyat hizmeti satın alınırsa hiç hazırlık yapmaya gerek yok. Firmanın personeli sabah malzemeleri ile gelip eşyaları bir iki saat içinde pratik bir şekilde toplar. Tecrübeli olmalarından dolayı eşyalar hasar görmeyecek şekilde toplanır ve paketlenir.

Her odanın ve mekanın eşyaları ayrı paketlenir. Paketler taşıma aracının içine özenle yerleştirilerek sabitlenir. Aracın eşya yoğunluğuna uygun büyüklükte olması önemlidir. Çok büyük araçlarda eşyaların sallanma ve zarar görme riski, küçük araçlarda üst üste gelmesinden dolayı hasar görmesi ihtimaldir. Hasarı engellemek için uygun büyüklükte araç tahsis edilmelidir.

Üsküdar Ofis Taşıma

Ofis, işyeri taşıma özen ve hassasiyet isteyen bir hizmettir. Ofislerdeki belgelerin, evrakların, dosyaların dağılmadan ve zarar görmeden yeni yerine yerleştirilmesi gerekir. Üsküdar ofis taşıma firmaların talebin fazla olduğu bir semttir. Ofislerin fazla olduğu semtte taşınmayı düşünen iş sahiplerinin önceden firma ile iletişime geçmesi gerekir. Ofis taşıma fiyatları farklılık gösterir.

Farklılığın ana nedeni ofislerde bulunan eşya yoğunluğunun farklı olmasıdır. Mobilyası az, küçük bir ofisin taşınması ile devasa mobilyaları bulunduğu büyük ofislerin taşınması aynı olmayacaktır. Ofislerin durumuna göre kullanılacak paketleme malzemeleri, taşıma teknikleri ve eleman sayısı farklılık göstereceğinden fiyatlar değişecektir. Ofislerde bulunan kasaların türüne göre taşıma mekanizması hazırlanmalıdır. Çok ağır kasaların yerinden kaldırılması ve taşınması için özel kızaklı mekanizma kullanılır.

Üsküdar Şehir içi Nakliyat

Nakliyat yaptıracak olanların önceliği iyi bir firma seçebilmektir. Yakın zamanda taşınan arkadaşlardan veya netten yapılan araştırmalar neticesinde doğru firma seçilmeye çalışılır. Firma tercihinde fiyat kriter olmamalıdır. Düşük fiyat verdiği için seçilen firmaların eşyalardaki hasarlardan dolayı taşınmanın sonundaki maliyet çok yüksek olabilir. Üsküdar şehir içi nakliyat firmalarından fiyatlandırmasına bakılmadan profesyonel olan tercih edilmelidir. Profesyonel ve tecrübeli firmaların sunduğu hizmetlerin geneli başarılıdır. Başarılı olmalarındaki sırları şöyle sıralayabiliriz;

  • Müşteri ile bütün detayların yer aldığı sözleşme yapılması ve nakliyenin sözleşmeye uygun olarak yapılması
  • Nakliyat sektöründeki gelişmeleri takip ederek en son model paketleme malzemelerinin ve teknik cihazların kullanılması
  • Taşıma, mobilya ve makinalar için özel personel görevlendirmesi. Makinaları bağlayacak olan personelin teknik eleman olması, mobilyaların monte ve demontesini yapacak olanın mobilyacı olması.
  • Personelin firmanın sigortalı elemanı olması. Firmalar sigortalı elemanlarını yetiştirirler. Eşyaların zarar görmemesi ve işlerini kusursuz yapma konusunda hassas olurlar.
  • Nakliye sonrasında olursa hasarın karşılanması

Üsküdar Depolama

Eve sığmayan eşyalar, ofiste yer kaplayan ama yeri geldiğinde kullanılacak belgelerin saklanması için Üsküdar depolama hizmetleri vardır. Depolama hizmetleri bir evin bütün eşyalarını saklayabileceği gibi birkaç tane dosyayı da depolayabilir. Modern yaşamda insanlar daha minimalist bir yaşamı tercih etmektedirler. Ortalıkta fazla eşya olması rahatsız etmektedir.

Ortalıkta olmaması istenmeyen eşyaları güvenlikli, hijyenik, sigortalı depolara teslim edilebilir. Depo arayışında dikkat edilmesi gereken en önemli husus güvenliktir. 7/24 güvenlik kamerası ile korunan firmaların depoları tercih edilmelidir. Depo olarak kullanılan mekanların temiz olması ve hijyenine dikkat edilmesi ise bir diğer önemli konudur. Gelişi güzel atılan eşyaların zarar göreceği kesindir. Eşyalar sistemli ve düzenli bir şekilde eşyanın yoğunluğuna uygun depolara yerleştirilmesi gerekir. Böylece eşyalar zarar görmeden depolanacaktır.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Üsküdar evden eve nakliyat firmalarının sayısı bir hayli artmış durumda. Üsküdar nüfus sirkülasyonu nedeniyle birçok kişinin dışarıdan göç ettiği bir yer olarak bilinmektedir. İş olanakları, modern yapıları ve yaşam koşullarındaki rahatlık nedeniyle çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Yoğun taşınma talepleri Üsküdar evden eve nakliyat firmaları için iş alanı oluşturmaktadır. Bu olumlu yönler göz önünde bulundurularak tercih konusu olan Üsküdar birçok kişini taşınma kararı alarak ev taşımasına neden olmaktadır.

Ev, ofis, fuar ve benzeri taşımacılıkların faal olarak yürütüldüğü Üsküdar bu alandaki yoğun talep nedeniyle birçok firmaya ev sahipliği etmektedir. Üsküdar’da kurulan birçok firma aynı zamanda tüm İstanbul’a hizmet vermeye çalışmaktadır. Firmamız Üsküdar’ın tamamına eksiksiz ve kusursuz bir hizmet verdiği gibi Türkiye’nin de bütün mecralarına Nakliyat hizmeti vermektedir.

Üsküdar Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye hangi firma tarafından yapılıyor olursa olsun oldukça meşakkatli bir iştir. Evlerde tek tip eşyanın olmayışı farklı teknikler kullanılması ve farklı ambalaj malzemeleriyle  korumaya alınmasını gerektirmektedir. Bu işlemler yapılırken bu işlemleri yapan kişilerde bilgi birikiminin ve Tecrübenin olması da malzemelerin zarar görmemesi için en büyük gereksinimdir.

Firmamız Üsküdar evden eve nakliye hizmetleri ile tüm gerekli olan yeterlikleri bünyesinde toplamıştır. Uzman kadrosu sayesinde birçok farklı işleme dışarıdan bir destek olmaksızın yerine getirmektedir. Ev taşıma işlemlerindeki bütün meşakkatli aşamalar profesyonel ekibimiz sayesinde kolaylıkla atlatılmakta ve müşterilerimizin bütün talepleri eksiksiz yerine getirebilmektedir. Bu sayede hizmetlerimiz müşterilerimizin mutluluğunu ve memnuniyetini sağlamaktadır.

Üsküdar Evden Eve Taşımacılık

Taşınması gereken bir evde farklı sınıflarda malzemeler bulunmaktadır. Her ne kadar o da o da ayrılmış olsa da her odada kırılabilecek malzemelerin ayriyeten paketlemeye ihtiyacı vardır. Kimi müşteriler paketlemeyi kendileri yapmak isteseler de firmamız tüm kırılacak malzemeler için güven taahhüt etmektedir. Uzman kadrosuyla paketleme işlemlerinde hem hızlı hem de hiçbir zarar gelmeden yapmaktayız.

Firmamız Üsküdar evden eve taşımacılık hizmetlerinin tümünde eşyalarının herhangi bir zarara uğramaması ve uğrasa dahi telafisinin yapılabilmesi için baştan sigorta işlemi yapmaktadır. Sigorta işleminde kapsam geniş tutularak her türlü zarara uğrayabileceğiniz maddeler sigortanın içerisine alınmış bulunmaktadır. Böyle ce müşterimizin menfaatleri korunmuş, zarara uğraması da engellenmiş olmaktadır.

Üsküdar ofis Taşımacılığı

Ev taşımacılığından sonra Üsküdar ofis taşımacılığı ikinci sırada yer almaktadır. Ev kadar yoğun bir eşya bulunmasa dahi ofislerde de kendilerine göre farklı kategorilerde eşyalar bulunmaktadır. Ofis eşyaları ticari bir yüz yansıttığı için hiçbir şekilde zarar görmeden aynı ambiyans ile yeni yerine kurulması gerekmektedir. Reklam panoları reklam baskılı perdeler ve benzeri şirket için gerekli olan malzemeler de itina ile sökülür yine yeni yerlerinde kurulum yapılarak yerlerine yerleştirilmektedir.

Firmamız uzman kadrosu ile ofis eşyalarınızı baştan aşağıya listelenmektedir. Listedeki malzemeler genişletilerek sigorta işlemi yapılır. Kaybolma riskine, karışmalara, yırtılmalara önlem olarak firmamız tecrübeli ekipleri ofisleri ayrı odalar halinde paketlenmektedir. Paketlemeye göre taşıma ve yükleme işlemlerini de birbiri ardına takip etmektedir. Böylelikle hiçbir eşya birbirine karışmadan taşınmış olmaktadır

Üsküdar Evden Eve Nakliyat İstanbul

Günden güne her gün daha çok büyümekte olan Üsküdar evden eve nakliyat Üsküdar İstanbul çevresinde de yoğunluk göstermektedir. Firmamız ev taşıma konusunda A’dan Z’ye hizmetler vermektedir. Firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimizin araması yeterlidir. Firmanızı arayan müşterilere müsait olduklarını zaman için randevu verilmektedir. Randevu zamanında taşınacak evin eşyaları analiz edilebilmesi için Exper gönderilmektedir. Eksper hizmeti hiçbir şekilde ücrete tabi değildir.

Firmamız göndermiş olduğu exper sayesinde taşınacak olan evin eşya miktarını, katını, gerekli ustalık sınıflandırmasını öğrene bilmektedir. Bu bilgiler ışığında bir planlama yapılarak kusursuz bir taşımacılığın yapılması hedeflenmektedir. Hedeflenen kusursuz taşımacılık hizmeti müşteri ile paylaşılarak anlaşma sağlanır. Anlaşmalar sözleşme ve sigorta ile sağlama alınır. Firmamız tüm yasal prosedürleri uygulayarak kurumsallık kimliğine yakışır bir hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Üsküdar

İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi evden eve nakliyat Üsküdar içinde bir geçim kaynağıdır. Birçok kurum ve kuruluş ev taşıma işlemlerinden faydalanarak hayatını sürdürmektedir. İstanbul’da Neredeyse her gün bir mahallede taşınan görmek mümkündür. Bu kadar yoğun taşımacılık yapılan bir yerde kalite standartlarını konulması da bir hayli zordur.

Firmamız uzman kadrosu sayesinde eve taşıma işlemlerinde hiçbir zarara sebep olmamaktadır. Firmamız kendi belirlemiş olduğu tekniklerle kolay ve hızlı bir şekilde ev taşımanın mümkün olduğunu göstermektedir. Firmamız hızlılığının yanında sigortası ve sözleşmesi sayesinde güvenilir bir yer edinmiştir.

Profesyonel Paketleme Hizmetlerini Sunuyoruz

Ev taşıma işlemlerinde en çok zaman alan faaliyet şüphesiz paketleme aşamasıdır. Tüm ev eşyalarının streç film sarıldıktan sonra koruyucu bir paket malzemesi ile paketlenmesi gerekmektedir. Ancak mutfak araç gereçlerinin paketlenmesi ise diğer malzemelere göre bir hayli farklılık göstermektedir. Bardak, tabak, tencere ve benzeri kırılabilecek malzemeleri tek tek ambalajlanıp bir kutu içerisinde aralarında boşluk kalmadan profesyonelce paketlenmesi gerekmektedir.

Bu iş alanında müşterinin taleplerine göre Üsküdar profesyonel paketleme hizmetini sunuyoruz. Üsküdar paketleme hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizin değer verdiği bütün eşyalarını koruma altına alıyor ve güvenle istediğiniz alanlara taşıyoruz.

Sizlere Nasıl Hizmet Sunuyoruz

Üsküdar taşımacılık sektöründe değerli müşterimiz sizlere nasıl hizmet sunuyoruz sürekli olarak açıklamasını yapıyoruz. Hazırlamış olduğumuz sözleşmelerde sunmakta olduğumuz hizmetin aşamaları ve planlaması bulunmaktadır. Tüm planlamalarda müşteri odaklı ve malzemenin korunmasına yönelik teknikler uygulanmaktadır. Bu sayede gönül rahatlığıyla taşıma hizmetlerini bizlere emanet edebilmektesiniz

Hizmet Kalite Standartlarımız

Tüm taşıma türlerinde hizmet kalite standartlarımız korunmaktadır. Bu kapsamda sözleşme sigorta paketleme hizmetleri muhakkak surette yapılmaktadır. Dileyen müşterilerimiz için Üsküdar eşya depolama hizmetleri de kaliteli bir biçimde verilmektedir

Evden Eve Taşımacılık Üsküdar

Üsküdar Ev taşıma hizmetlerini hem şehir içi hem de şehirler arası sağlamaktayız. Bu faaliyetlerde Üsküdar şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile pik yapmış durumdayız. Faaliyet göstermiş olduğunuz evden eve taşımacılık Üsküdar civarında farklı bir hizmet yapısına dönüşmüş durumdadır. Müşterilerimizin oldukça memnun olduğu bu sistem her geçen gün diğer firmalara da yayılmaktadır.

Üsküdar Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?
Ev taşıma işlemleri her ev için farklılık göstermektedir. Aynı olsa da 2.ev konumlarından dolayı farklı teknikler ile taşıma gerektirebilir. Birinde Üsküdar asansörlü evden eve nakliyat hizmeti kullanılabilirken birinde konumundan dolayı bu hizmet kullanılamayabilir. Bu durum daha çok adam kullanılarak daha büyük bir organizasyon gerektirebilir. Bu nedenle Üsküdar ev taşıma fiyatları için net bir rakam söylemek ve taşıma fiyatlarını belli bir skalaya oturtmak mümkün değildir.
Üsküdar Ofis Taşıma Hizmeti Nasıl Alırım?
Firmamızdan ofis taşımacılık hizmeti nasıl alırım diyen müşterilerine telefon yardımı ile Yada sitemiz üzerinden yardımcı olmaktadır. Müşterilerimizin firmamız ile iletişime geçmesi zorlu ofis taşımacılık hizmetlerinden faydalanması için yeterli olacaktı. Üsküdar ofis taşımacılığı hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize memnun kalacağını bir taşınma deneyimi yaşatacağız.
Üsküdar Parça Eşya Taşımacılığı Var Mıdır?
Türkiye’nin her yerinde aktif olarak parça eşya taşımacılığı bulunmaktadır. Firmamızda Üsküdar parça eşya taşımacılığı var mıdır sorusunu olumlu yanıtlayabilmek adına tüm Türkiye’de parça eşya taşıma faaliyetleri sürdürmektedir. Üsküdar parça eşya taşımacılığı hizmetleri ile bölgenin lideri olan firmamız Türkiye genelinde bu hizmetlerini profesyonel ve kaliteli bir biçimde götürmektedir.
Üsküdar Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Nasıl Alırım
Üsküdar şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri vermekte olan firmamız her türlü taşımacılık hizmetini de açıktır. Firmamız ile internet üzerinden Yahu telefonlarımız vasıtasıyla iletişime geçmeniz mümkündür. Üsküdar evden eve taşımacılık hizmeti nasıl alırım diye müşterilerimiz için sitemizde aydınlatıcı bir metin bulunmaktadır. Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevu almanız evden eve taşımacılık hizmetlerimizden faydalananların için yeterli olacaktır.
Üsküdar Evden Eve Nakliyat Fiyatları ne kadar?

Üsküdar evden eve nakliyat firmamızın fiyatları, eşyanın mevcut durumuna göre değişmektedir. Ancak ortalama fiyatlarımız: 2700 TL’den başlamaktadır.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat şirketi kaç yıllık firma?

Firmamız, Üsküdar evden eve nakliye, bir Mehmet Çolakoğlu Nakliyat kuruluşu olup, 1953 yılından beridir ev ve ofis taşıma hizmeti vermektedir.

Üsküdar Evden Eve Nakliye firması mı eşyaları paketliyor?

Evinizdeki tüm eşyalar firmamız tarafından paketlenmektedir.

Evden Eve Nakliyat firmanız sigorta yapıyor mu?

Firmamız, tüm ev ve ofis eşyalarınızın taşıması için sigorta işlemi yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir