• 444 55 97
  • info@kolaytasin.com.tr
  • Bilim Sk. Sun Plaza No:3 Maslak

Ev Eşyası Nasıl Paketlenir?

Ev Eşyası Nasıl paketlenir?

Ev Eşyası Nasıl Paketlenir?

Ev Taşınırken en çok merak edilen sorulardan bir tanesi ev eşyalarının nasıl paketlendiğidir. Eğer evinizi İstanbul içerisinde taşıyacaksanız lütfen bu makalemize göz atın.

İstanbul içerisinde ev taşırken eşyalarınızın zarar görmemesi adına size ufak ipuçları vereceğiz.

1- Eşyalarınızı Kendiniz Paketleyin. 

Nasıl mı?

Ev eşyalarınızı nasıl paketleyeceğinizi kısaca açıklamak istiyoruz. 
Mutfak: Cam ve kırılacak eşyalarınız için firmamızdan talep edeceğiniz taşıma kolilerine cam eşyalarınızı beyaz cam kağıtları ile 2-3 kat paketleyin. Ağır camları en alt kısma yerleştirip, koli altının iyi bantlandığını kontrol edin. ANCAK kesinlikle ağzını bantlamayın. Taşıma firmasının bu detayı görmesi yüksek öneme sahip. Kapalı kutulardan çoğu nakliyat şirketi sorumlu olmamaktadır.

Giyim Eşyaları:  Giyim ve elbiselerinizi poşetleyebilirsiniz. Bu konuda firmamız size özel poşetler sunmaktadır. Ayrıca, Askıda kalan eşyalarınız dışında kalan elbise ve ayakkabı gibi eşyalarınızın kırılma riski olmadığı için kolileyip bantlayabilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgiyi bizi arayarak alabilirsiniz. 

Salon Eşyaları: Salon eşyaları en hassas olan eşyalar grubuna girer. Özellikle büfe ve gümüşlüklerin paketlenme işlemleri hassasiyet gerektiren ince işlemler olduğundan ve maddî değeri yüksek olduğundan, bu işlemin firmamıza bırakılması önemlidir. 

Zati Eşyalar:  

Zati eşyalarınızın sorumluluğu ( Altın, para ve diğer) firmamız sorunluluğuna girmediği için bu tarz eşyalarınızı mutlaka yanınıza alınız. 

Ev Eşyası Nasıl Paketlenir?

Ev Eşyası Paketleme işlemleri büyük özen ve titizlik gerektiren ince işlemler olup ,uzman taşıma şirketi ile çalışılmadığı takdirde büyük sorunlar yaratılabilir. Detaylı bilgi için arayın.

Ev Eşyalarını Mehmet Çolakoğlu Nakliyat Paketliyor mu?

Firma olarak, ev eşyalarınızın paketlenmesi ve kurulum işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Battaniye ile mi paketleme yapılıyor?

Firmamız, 2005 yılından itibaren darbe emici köpük kullanmaktadır. Battaniye kullanmak firmamızda yasaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir