• 444 55 97
 • info@kolaytasin.com.tr
 • Merkez, Akar Cd. No:3, İtower Plaza 34382 Şişli/İstanbul
Hizmetler

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir evden eve nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda son derece detaylı hizmetler karşımıza çıkmaktadır. İnsanlar yaşamın bir gereği olarak farklı nedenlerden dolayı bir yerden farklı bir yere taşınmaktadır.

Taşınmanın her zaman ve her dönemde var olmasından dolayı evden eve nakliyat firmalarının doğmasına neden oldu. Eskiden insanlar bir araba ve birkaç kişi ile taşınmayı gerçekleştirirdi. Fakat bu taşınmalarla ilgili yangına bedel hasar meydana getirdiğine dair söylemler kullanılırdı.

Bahçeşehir evden eve nakliyat firmaları hizmetlerini tecrübeli elemanlar, nakliyat sistemi ve gelişmiş teknolojiyi kullandıklarından dolayı hasarsız gerçekleştirirler.

Evden eve nakliyat alanında talebin fazla olmasından dolayı firma sayılarında artış yaşandı.

Firmalar arasında deneyimli, profesyonel firmalar olduğu kadar amatör ve merdiven altı denilebilecek gayrı resmi kurumlar da vardır. Maddi hasar ve elemanlarla gerginlik yaşamamak için profesyonel firmalar tercih edilmelidir.

Profesyonel firmalar, elemanlarına düzenli eğitimler verir. Müşteri her zaman haklıdır anlayışı ile hareket ederek müşteri memnun edilmek istenir.

Ataşehir'de Profesyonel Evden Eve Nakliyat
bahçeşehir Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Profesyonel ve kaliteli firmaların taşıması işleminin kendi sigortaları elemanları yapar.

Belli bir eğitim ve tecrübeden geçen bu elemanlar eşyaların zarar görmemesi konusunda çok hassastırlar. Kurumsal anlayış mantığı ile hareket eden sigortalı çalışanlar hasarsız iş yapmaya odaklıdır.

Amatör firmalar ise günlük eleman tutarak taşıma yaptıklarından ciddi hasarlar meydana gelebilmektedir.

Bahçeşehir Ofis Taşıma

Ofis, işyeri ve fabrika nakliyeleri çok ciddi hassasiyet ve özen gerektirir. Müşterinin kazanç kapısı olduğundan dolayı en ufak bir zarar veya kusur dahi olmamalıdır.

Bahçeşehir ofis taşıma şirketleri bakımından zengin bir ilçedir. İşyerlerinin yoğun olduğu bir semt olmasından dolayı nakliyat firmalarının birçoğu ofis taşımacılığı yapmaktadır.

Hassas bir konu olduğundan dolayı her firma ofis taşıma yapmamaktadır.  Ofisini taşıtacakların tercih yapacakları firmada araması gereken bazı özellikler vardır. Bunlar;

 • Personelin firmanın kendi sigortalı ve deneyimli elemanı olması
 • Evrakları, dosyaları, belgeleri paketlemek için özel malzemelerin kullanılması
 • Ofis mobilyalarının, kasa gibi değerli ve ağır eşyaların taşınması için teknolojik aletlerin kullanılması
 • Yapılan sözleşmenin her detayına sonuna kadar uyulması
 • Taşıma konusunda garanti verilmesi ve sigortalamanın yapılması.

Nakliye için sigortanın yapılması çok önemlidir. Taşınma sırasında kaza gibi istenmeyen şeylerin gerçekleşmesi ve değerli iş malzemelerin zarar görmesi durumunda hasarın karşılanacağını bilmesi müşterinin güvenini artıracaktır.

Bahçeşehir şehir içi nakliyat

Şehir içi ve şehir dışı taşıma işlemleri nakliyat firmalarının hizmetleri arasında yer alır.

Bahçeşehir şehir için nakliyat hizmetlerinin şehir dışından tek bir farklı vardır o da mesafeden kaynaklı zamandır. Onun dışında şehir içi ve şehir dışı taşınmada izlenen prosedür aynıdır. Firma tercihi yapabilmek için netten araştırma yapılabilir. Nette araştırma yaparken firmalarla ilgili şunlara dikkat edilmelidir;

 • Firmanın internet sitesinin olması
 • Sitede açık adresin ve sabit telefon numarasının yer alması
 • Taşımaya dair referanslara yer verilmiş olması
 • Taşıma yetki belgesinin ve diğer sertifikalara sitede yer verilmesi
 • Müşterilerin yorumları dikkate alınmalıdır.

Netten edinilen veya yakın zamanda taşınmış olan kişilerin tavsiyeleri neticesinde belirlenen firmalar tek tek telefonla aranabilir. Yapılan aramada genel bilgilendirme alınır. Net fiyatlandırma için yetkilinin eşyaları görmesi ve paketlemeyi kimin yapacağı gibi detayların konuşulması şarttır. Detaylar konuşulmadan fiyat veren firmalara soru işareti ile yaklaşılabilir. Fiyat belirlemesi ve ardından imzalanan sözleşme ile taşınma serüveni başlar.

Bahçeşehir Depolama

Bir süreliğine yurt dışına çıkacak olanlar, evinde fazla fakat sonrasında kullanacağı eşyalar olanlar ve işyerinde geçmişe dair evrakları birikmiş olanlar Bahçeşehir depolama hizmetlerini kullanmaktadır.

Depolama hizmetlerinde eşyaların zarar görmemesi için özel itina gösterilir. 7/24 güvenlik kamerası ile takip edilir. Havalandırma sistemi sayesinde eşyalarda rutubet, nem ve böceklenme gibi durumlar oluşmaz.

Eşyalar dikkatlice yerleştirildiğinden dolayı kırılma ve dökülme olmaz. Dosya, evrak ve belge gibi değerli ürünler özel bölümlerde saklanır. Belgelerin bulunduğu yerin kilidi müşteridedir.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bahçeşehir evden eve nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda karşınıza firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri çıkacaktır! İstanbul Türkiye’nin en kalabalık kenti olarak bünyesinde barındırdığı nüfus gereği oldukça yoğun kitlesel hareketliliklere maruz kalmaktadır.

Bu hareketlilikten doğan taşınma ihtiyacıyla nakliye sektörü var olmuş, geçmişten günümüze kadar insanlığa hizmet sağlamıştır. Bireylerin eşyalarının kusursuz bir çalışmayla yeni adreslerine taşınması bu hizmetteki en büyük talepleridir. 

 Bahçeşehir evden eve nakliyat firmaları içerisinde yer alan firmamız müşterilerinin bu taleplerine oldukça dikkat ederek kusursuz bir taşınma işlemi gerçekleştirmektedir. Sadece Bahçeşehir bölgesinde değil bütün Türkiye’de profesyonel hizmetin adresi olan firmamız bir telefon kadar uzağınızda. 

Bahçeşehir  Evden Eve Nakliye

Taşınmak profesyonel bir destek alınmadığı takdirde sanıldığı kadar zor bir iş olmamaktadır. Eğer bu işlemi kendi yöntemlerinizle gerçekleştirmeye karar verdiyseniz beraberinde gerçekleşecek olan birçok aksaklığı da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Bundan dolayı Bahçeşehir evden eve nakliye hizmetine duyduğunuz ihtiyacı firmamız aracılığı ile giderebilmeniz mümkün. İşlerinde profesyonel çalışma arkadaşlarımızla evinizde tüm eşyalarınız büyük bir hassasiyetle tek tek paketlenir, araçlara yüklenir ve usta şoförlerimiz eşliğinde yeni adresinize iletilir.

Aynı hassasiyetle kata taşınan eşyalarınız dilediğiniz noktaya konumlandırılarak tüm süreç hasarsız bir şekilde tamamlanmış olur. 

Bahçeşehir Evden Eve Taşımacılık

Günümüzde oldukça geniş bir yayılım alanı sergileyen nakliye firmamız Bahçeşehir evden eve taşımacılık bölgesi için de kaliteli hizmetin adresi konumundadır.

Kendimize belirlediğimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimiz gereğince tüm işlemler sizin görüş ve önerilerinize göre gerçekleştiriliyor ve bu süreçte istemediğiniz herhangi bir durumun yaşanmasına engel oluyoruz. Sizler kadar değer verdiğimiz her bir eşyanız teker teker taşınmakta ve herhangi bir zarara uğramaması adına oldukça dikkatli hareket edilmektedir. Mesleklerinde tecrübeli personellerimizle taşıma tekniklerine uygun hamlelerle eşyalarınızın transferini gerçekleştirmekteyiz.

Bahçeşehir Ofis Taşımacılığı

Gelişen ofis yaşantısı beraberinde bu iş alanlarının sayılarında artışa sebep olmaktadır. Bununla birlikte yalnızca evden eve nakliyat desteği sağlamakla kalmayan firmamız ofisinizin profesyonel bir şekilde taşınmasına da yardımcı olmaktadır. Bahçeşehir ofis taşımacılığı olarak işlerinizin aksamasına sebep olacak hiçbir hataya yer vermeyiz ve taşınma işleminin kusursuz bir şekilde tamamlanması neticesinde yeni iş alanınızdaki yeni tecrübelerinize sorunsuz bir başlangıç yapmış olursunuz

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat İstanbul

İstanbul’un gözde ilçelerinden biri olan Bahçeşehir gerek iş alanı gerek eğitim alanı gerekse barınma alanı açısından oldukça verimli bir istatistik oluşturmaktadır.  Bahçeşehir evden eve nakliyat Bahçeşehir/İstanbul bölgesi bu verimlilikten ötürü taşımacılık hizmetlerine oldukça sık ihtiyaç duymakta ve bu ihtiyacı gidermeye yönelik hamleler geliştiren firmamız da tüm taleplere karşılık vermektedir. Geliştirdiğimiz hizmet politikamız gereğince öncelik olarak benimsediğimiz müşteri memnuniyeti esaslı çalışma prensiplerimizle tüm süreci sizin rızanız doğrultusunda gerçekleştiriyor ve hiçbir zahmete katlanmak zorunda kalmadan taşınmanın keyfini sürmenize imkan tanıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Bahçeşehir

Taşınırken taşınmanın yanına bir de aksi problemlerin eklenmesini kimse istememektedir. Yeterince yorucu ve zor olarak görülen bu süreçte alacağınız profesyonel destek sizi hem psikolojik olarak hem de fizyolojik olarak oldukça rahatlatacak ve süreci mantık çerçevesinde değerlendirmenize yardımcı olacaktır. Evden eve nakliyat Bahçeşehir hizmetimizin en iyi şekilde tarafınıza ulaşması için birçok yöntem geliştirmekte ve yeni tekniklerimizle sürecinizin en kısa şekilde tamamlanması için çalışmaktayız. 

Paketleme Hizmetlerinde İddialıyız

Bir eşya taşıma işleminin kusursuz ve hatasız tamamlanabilmesi için eşyaların kusursuz bir şekilde paketlenmiş olması gerekmektedir.

Sağlam ve dayanıklı Bahçeşehir profesyonel paketleme malzemelerimizle eşyalarınızın formunu gözeterek paketleme işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve her türlü darbeye karşı ultra dayanıklı hale getiriyoruz. Kontrolümüz dışında gerçekleşecek olan kazalar için oldukça garantili bir sonuç oluşturan bu Bahçeşehir paketleme hizmetimizle siz de eşyalarınızın güvenliğinden emin olun. 

Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyetini Önemsiyoruz

Firmamız çalışma prensiplerine referans olarak gösterdiği müşteri memnuniyeti politikası gereğince hizmet sunduğu profesyonel evden eve nakliyat alanında öncelik olarak her zaman müşterilerinin onayını gözetmektedir. Bu doğrultuda attığımız her adımda sizlerin memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktayız.

Eşyalarınızın taşınması, depolanması, asansörlü nakliyat, parça eşya taşıma gibi birçok nakliyecilik sektöründe tarafınıza ilettiğimiz hizmetlerimizden daima geçer not alarak adımızdan söz ettirmeyi başarırız. Bu değeri kaybetmemek adına her geçen ün kendini geliştiren firmamız sektörün öncülerinden biri olarak hizmet alanını genişleterek devam etmektedir. 

Yüksek Kalite Standartlarına Sahibiz

Taşımacılık alanında en yüksek kalite standartlarına sahip olan firmamız bu kaliteli hizmeti sizlere ulaştırmak için de oldukça sıkı bir tempoyla  çalışmaktadır. Her geçen gün üzerimize eklediğimiz başarımızla adımızdan söz ettirirken sahip olduğumuz kalitemiz de standartların hayli üstünde seyretmektedir.

 İstanbul evden eve taşımacılık sektöründe başarılı bir istatistik ortaya koyarak tercih edilebilirliğimiz artmakta ve bu bize motivasyon kaynağı olarak geri dönmektedir. Sizler için geliştirdiğimiz hizmet modellerimiz ile profesyonel taşınmanın tadını çıkarabilir yeni mekanınızda yeni anılarınız için güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. 

Evden Eve Taşımacılık Bahçeşehir

Bireyler arasında oldukça beğenilen ve tercih edilen bir bölge olan Bahçeşehir taşınma faaliyetleri bakımından da nakliye sektörü oldukça göz dolduran bir ilçedir. Bu ilçede gerçekleşecek ya da  bu ilçeye gerçekleşecek olan evden eve taşımacılık Bahçeşehir hizmetimizle sizlerin taşınma ihtiyacı en kısa yollardan giderilmektedir. İşlerinde uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla gerçekleştireceğimiz taşıma faaliyetlerimizde teknolojiyi de yakından takip ediyor ve Bahçeşehir asansörlü nakliyat işleminden faydalanarak eşyalarınızın zarar görmeden katlara ulaştırılmasına olanak sağlıyoruz. 

Asansörlü nakliyat hizmetimizle aynı zamanda çalışanlarımızın da bel, boyun ve sırt ağrıları gibi mesleki rahatsızlarından kabul edilen hastalıklarının önüne geçiyoruz. Birçok alanda verdiğimiz profesyonel hizmetimizi Bahçeşehir temiz eşya depolama alanında da en iyi şekilde tarafınıza ulaştırarak eşyalarınızın muhafaza edilmesini sağlıyoruz.

Bahçeşehir Ev Eve Nakliyat Fiyatları Ne kadar?

Birçok hizmeti müşterileriyle buluşturan firmamız uygun fiyat garantisiyle nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamakta ve Bahçeşehir ev eve nakliyat fiyatlarıhakkındaki ütopik düşüncelerinizi geride bıraktırmaktadır. En iyi performansı en uygun fiyata alabilmenize olanak tanıyan firmamız Bahçeşehir ev eve nakliyat fiyatları ne kadar sorunuza içinizi rahatlatacak cevaplar vermektedir. Bütçenizi zora sokmayacak fiyat politikamızla aldığınız hizmete göre belirlediğimiz ücretle fiyat performans oranının en yüksek olacağı hizmeti tarafınıza sunmaktayız. 

Bahçeşehir Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti Nasıl Alırım?

Şehirlerarası taşınma faaliyeti şehir içi taşınma faaliyetine göre daha zor ve daha zahmetli olarak görülmektedir. Bunun sebebi kuşkusuz kat edilecek olan mesafenin fazla olmasıdır. Herkes  bu süreçte eşyalarının zarar görmeden yeni adreslerine ulaşmasını arzu etmektedir. Bahçeşehir şehirlerarası nakliyat hizmeti veren firmamız bu konudaki ihtiyacınızı da gidermek üzere profesyonel desteğini tarafınıza iletmektedir. Bahçeşehir şehirlerarası nakliyat hizmeti nasıl alırım sorunuzun cevabı olarak firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Bahçeşehir Parça Eşya Taşımacılığı Ne Kadar?

Eşya taşımacılığı da bütün bir evin taşınması kadar zahmetli ve dikkat gerektiren bir iştir. Bahçeşehir eşya taşımacılığı alanında duyduğunuz ihtiyacınız firmamız tarafından en iyi şekilde giderilebilmektedir. Bu süreçte eşyalarınız sigortalı bir şekilde taşınır ve size hiçbir olumsuz durum yansıtılmaz. Bahçeşehir parça eşya taşımacılığı ne kadar sorusu birçok müşteri tarafından merak edilmekte ama fiyatlandırma talep edilen hizmete göre belirlendiğinden hizmet kesin olduktan sonra ancak kesinleşebilmektedir. Detaylı bilgi için firmamıza ulaşmanız gerekmektedir

Bahçeşehir  Kaliteli Evden Eve Nakliyat Nasıl Alırım?

Herkes bu süreçte en kaliteli hizmeti en uygun fiyata almayı talep eder. Bunun için yapılması gereken detaylı bir araştırmayla hizmet kriterlerinin belirlenmesidir. Bahçeşehir kaliteli evden eve nakliyat hizmeti için tarafımıza başvuruda bulunan müşterilerimiz için en iyi hizmetimiz tüm hazırlıklarımızla sunmaktayız. Bahçeşehir kaliteli evden eve nakliyat nasıl alırım diye düşünen müşterilerimiz bize başvurdukları andan itibaren kaliteli hizmetle tanışmakta ve süreç tamamlanıncaya kadar bu hizmet kesintisiz olarak devam etmektedir. 
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri nasıl yapılıyor?

Bahçeşehir bölgesinde eğer evden eve nakliyat hizmeti alacaksanız yapmanız gereken Firmamızdan ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmak olacaktır. Evinize gelen eksperimiz size en uygun fiyatı sunacaktır.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat ücretleri ne kadar?

Bahçeşehir bölgesinde evden eve nakliyat fiyatlarımız genel olarak ev eşyasının yoğunluğu ve taşıma yapılacak evlerde kat ve taşıma asansörüne uygunluğunun olup olmadığına göre belirlenir. Ancak Bahçeşehir bölgesinde minimum:2300 TL’den başlayan fiyatlarla taşıma hizmeti sunuyoruz.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat kimdir?

Bahçeşehir evden eve nakliyat,bir Mehmet Çolakoğlu Nakliyat kuruluşu olup,1953 yılından bu yana ev ve ofis eşyaları taşımacılığı hizmeti vermektedir. Detaylı bilgi için arayın.

Bahçeşehir evden eve taşıma firması sigorta yapıyor mu?

Firmamız Bahçeşehir Çolakoğlu,olarak evinizdeki eşyaların taşımasında oluşabilecek hasarlara karşın HDI sigorta güvencesi ile 40.000 TL değerinde sigorta yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir