• 444 55 97
  • info@kolaytasin.com.tr
  • Merkez, Akar Cd. No:3, İtower Plaza 34382 Şişli/İstanbul
Hizmetler

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy evden eve nakliyat hizmetleri tam olarak profesyonel bir kalite standartlarında sunulmak durumundadır! Taşınma, bir yerden başka bir yere gitmek hem heyecan verici hem de oldukça meşakkatli bir iştir. Eski yıllarda kişiler bir araba ve birkaç eşya taşıyıcı kişi kiralayarak taşınma işlemini gerçekleştirirdi. Profesyonel olmayan kişilerle ve belli bir sistem olmadan yapılan taşınmalarda eşyalar zarar görürdü. Şimdilerde ise eşyalarınızı evinizden alıp hiç hasarsız taşıyan özel şirketler vardır. Evden eve nakliyat olarak isimlendirilirler. Ataköy evden eve nakliyat hizmetleri veren firmalarının kalitesi ile bilinir.

Güvenilir ve kaliteli evden eve nakliyat firmalarından alınan hizmetler neticesinde müşterilerin memnuniyeti maksimum seviyededir. Ataköy’de bulunan firmalar arasında tercih yapabilmek için fiyatlarını ve taşıma sistemlerini öğrenmekte fayda vardır. Evden eve nakliyat firması size bazı sorular sormadan fiyat veriyorsa doğru adreste olmadığınızı bilin. Evden eve nakliyat fiyatlarında bazı kriterler vardır. Bu kriterlere göre fiyat belirlemesi yapılması gerekir. Bunlar;

  • Evin kaç odalı olduğu
  • Eşyaların kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata çıkarılacağı
  • Asansör kullanılıp kullanılmayacağı

Paketlemeyi kimin yapacağı

Ataköy Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Ataköy Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Ataköy Ofis Taşıma

Ofislerde şirketler için önemli evraklar yer aldığından dolayı tercih edilecek nakliyat firmasının çok güvenilir olması gerekir. Ataköy ofis taşıma hizmetinin son derece emniyetli ve güvenilir şekilde yapıldığı bir ilçedir. Ataköy ilçesinde bulunan ofislerin büyük çoğunluğu yüksek yapılarda yer almaktadır. Yüksek binalarda bulunan ofislerin taşınması konusu profesyonellik gerektiren bir iştir.

Ofis malzemeleri sadece dosyalar, evraklar, klasörler değildir. Ofislerin hepsinde mobilyalar bulunur. Kasa gibi ekstra eşyalarında bulunduğu ofisleri taşımak için gelişmiş teknolojinin ürettiği cihazlar ve aletler kullanılmalıdır. Mobilyaları, evrakları, kasaları ofisten çıkarıp yeni yerine taşımak için asansör şarttır. Nakliyat firmasının elemanları özel paketleme ve ambalajlama malzemelerini kullanarak sistemli bir şekilde evrakları ve eşyaları paketler.

Paketleme işlemi müşteri tarafından da yapılabilir. Müşterinin paketlemesindense firma elemanlarının yapması daha sağlıklı ve pratik olacaktır. Böylece ofis çalışanları işlerini aksatmaz ve mesaisini paketleme işlerine ayırmak zorunda kalmaz. Paketlenen malzemeler asansörler yardımıyla araca yüklenmek üzere indirilir. Asansörlerin 56 metre, 37 metre ve 45 metre uzunluk seçenekleri olduğundan yüksek binalardaki ofis taşınmaları hiç hasarsız gerçekleştirilir.

Ataköy Şehir İçi Nakliyat

İş değişikliği, ev satın alma veya ev değişikliği gibi nedenlerden dolayı şehir içinde taşınmalar gerçekleşir. Ataköy şehir içi nakliyat hizmetlerinin yoğun olarak verildiği bir yerdir. Çünkü Ataköy’de yaşamanın keyfini yaşayanlar farklı bir yere gitmeyi pek istemezler. Şehir içi nakliyat, yol masrafı daha az olduğundan dolayı şehir dışına göre daha ucuzdur.

Nakliyat hizmetleri özellikle yaz aylarında çok yoğun olur. Özellikle yaz aylarında ve diğer zamanlarda randevunun vakitlice alınması gerekir. Vakitlice alınan randevu neticesinde taşınma müşterinin istediği zamanda gerçekleşir. Diğer türlü firmaya göre ayarlamak gerekebilir. Taşınmanın aksaklık olmadan gerçekleşebilmesi için firmanın bir yetkilisi taşınacak eşyaları görmek isteyecektir. Yetkilinin eşyaları görmesi, fiyat belirleme, paket çeşidi ihtiyaçlarının belirlenmesi için çok önemlidir. Belirlemeler yapıldıktan sonra sözleşme imzalanır. Sözleşmede;

  • Taşınmanın hangi tarihte ve hangi saatte yapılacağı
  • Eşyaların niteliği
  • Paketlemenin kimin tarafından yapılacağı
  • Taşıma ücreti ve taşınmaya dair bütün detaylara yer verilir.

Sözleşmede bütün detaylara yer verilmesi sonrasında sıkıntı yaşamamak adına çok önemlidir.

Ataköy Depolama

Ofislerde ve iş yerlerinde biriken evrakların, evlerde beklemeye alınan eşyaların güvenilir bir yerlerde depolanması çok güzel bir hizmettir. Ataköy depolama hizmetleri, belgelerden eşyalara kadar yasalara aykırı olmayan her şeyi kapsamaktadır. Evraklar tamamen müşteriye özel odalarda ve özel paketleme sistemleriyle depolanır. Evrakların olduğu odaların anahtarları müşteride bulunur. Depolama hizmetleri sigortalı olarak yapılmaktadır. 7/24 güvenlik kameraları ile korunan depolarda yapılan hizmetle evraklar, eşyalar belirlenen süre içinde saklanır.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ataköy evden eve nakliyat hizmetleri her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde gelişim göstermektedir.Geçmişten günümüze kadar var olan ve insan var olduğu sürece varlığını devam ettirecek olan bir yerden başka bir yere göç etme, taşınma faaliyeti günümüzde bir sektör haline gelmiş ve taşınma ihtiyacı bulunan insanların talepleri doğrultusunda bu hizmet halkla buluşturulmuştur.

Özellikle nüfusun yoğun olduğu bölgelerde aktif faaliyet gösteren nakliye sektörü bünyesinde barındırdığı yüzlerce firmayla halkın taşınma ihtiyacını karşılamaktadır. Ataköy evden eve nakliyat firmaları arasında yerini en iyi şekilde alan firmamız bu hizmetin tarafınıza kusursuz bir şekilde iletilmesi için özverili bir çalışma ortaya koymaktadır. Sizler için geliştirdiğimiz çalışma politikamızla yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyerek sürecinizin problemsiz bir şekilde sonuçlanmasına olanak tanımaktayız.

Ataköy Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye işlemi teknik bilgi gerektiren bir işlem olduğundan işinde uzman profesyonel bir uzman ekip tarafından gerçekleştirilmesi her bakımdan daha avantajlıdır. Eşyalarınızın zararsız bir şekilde taşınması, taşınma eyleminden ötürü yükselen endişe seviyenizin daha da yükselmemesi açısından sürecin dosdoğru bir şekilde işlenmesi gerekmektedir. Ataköy evden eve nakliye hizmetleri sağlayan firmamız işini bilen uzman ekip arkadaşlarımız, geliştirdiğimiz mesleki tekniklerimiz ve profesyonel iş ahlakımız ile tam da aradığınız hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. Sizler de tecrübeli hizmetimizle eşyalarınızın sorunsuz ve hasarsız bir şekilde taşınmasını istiyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Bize ulaşın ardından biz size ulaşalım.

Ataköy Evden Eve Taşımacılık

İstanbul geçmişten günümüze kadar Türkiye’nin en kalabalık ve en gözde kenti konumundadır. Bu kalabalık beraberinde kitlesel hareketliliği de getirmekte ve sonuç olarak insanların bir yerden başka bir yere taşınma ihtiyacını profesyonel bir şekilde giderebilmeleri için nakliye sektörü piyasaya çıkmıştır. Oldukça rağbet gören bu sektörde öncü hizmetlerden birini sunan firmamız nakliye alanına dair her türlü ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilmek için oldukça yoğun bir çalışma temposunu benimsemektedir. Ataköy evden eve taşımacılık konusunda da sağladığımız üstün hizmetimizle aldığımız müşteri memnuniyeti temalı geri dönüşleri kendimize referans olarak belirliyor ve bu başarıyı kaybetmeden daha ileri noktalara taşımak için özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Ataköy Ofis Taşımacılığı

Ekonominin başkenti konumunda olan İstanbul birçok çalışma alanını bünyesinde barındırmakta ve yüz binlerce insana ekmek kapısı olmaktadır. Bu çalışma alanlarının başında gelen ofisler de birçokları tarafından kullanılan iş alanlarıdır. Nüfusun ve çalışma alanının yoğunluğundan doğan ofis çokluğu beraberinde bu ofislerin taşınmaları halinde ortaya çıkaracağı nakliye ihtiyacını da getirmiştir. Bu ihtiyaca cevap veren Ataköy ofis taşımacılığı firması olarak iş alanınızda kullandığınız her türlü eşyanız büyük bir titizlikle taşınmaktadır. Bu süreçte iş düzeninizi aksatacak hiçbir problem çıkmaması adına ekip arkadaşlarımız oldukça dikkatli hamlelerle hareket etmektedir. Talebiniz dahilinde ofisinizdeki eşyalarınızın hepsi tek tek paketlenir kolilenir ve transferi gerçekleştirilir. 

Ataköy Evden Eve Nakliyat İstanbul

Taşınmak heyecan verici olduğu kadar profesyonel bir destek alınmadığı takdirde bir o kadar da kaygı verici olabilmektedir. Herkes eşyalarının herhangi bir zarara uğramadan yeni yerlerine ulaşmasını talep etmektedir ve bu taleplerini karşılık bulmak üzere nakliye firmaları arasında bir arayış içerisine girmektedirler. Ataköy evden eve nakliyat Ataköy/İstanbul bölgesinde verdiğimiz üstün hizmetimizle nakliyecilik alanında istediğiniz dört dörtlük hizmeti ayağınıza getirerek endişe seviyenizi en alt noktalara indiriyoruz. Bu sektörde kendimize edindiğimiz çalışma politikamızla yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemekte ve sizlere talep ettiğiniz hizmeti ulaştırmaktayız

Evden Eve Nakliyat Ataköy

Ataköy bünyesinde barındırdığı kalabalıktan ötürü nakliyat sektörüne en çok ihtiyaç duyulan bölgelerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bölgede duyulan nakliye ihtiyacını gidermek üzere hizmet politikası oluşturan firmamız evden eve nakliyat Ataköy ilçesinde oldukça başarılı bir istatistik oluşturarak hizmetlerine devam etmektedir. Sağladığı yüzlerce hizmetle adından söz ettiren firmamız müşterilerinin hizmetten yüzde yüz memnun bir şekilde ayrılmasını amaçlar bu hedef doğrultusunda hareket eder. Geliştirdiği birçok teknik ve sağladığı birçok imkanla taşınma serüveninizi en kısa yollardan en zararsız şekilde gerçekleştirmekte ve bu süreçte sizin hiçbir zahmete katlanmanıza müsaade etmemektedir. 

Paketleme Hizmetlerinde İddialıyız

Nakliyecilik sektörünün en önemli ayrıntılarından biri de paketleme işlemlerinin kusursuz gerçekleştirilmesidir. Bir eşyanın taşınırken zarar görmemesi taşıyıcı personel tarafından doğru tekniklerle taşınmasına ve etraflı bir paketleme hizmetine bağlıdır. Ataköy profesyonel paketleme hizmetimizle eşyalarınızı güvencemiz altına alarak zarar görmesine engel olmaktayız. Profesyonel paketleme taşınmanın en önemli işlemlerinden biri olmaktadır ve bu işlemi en iyi şekilde gerçekleştiren firma olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız

Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyetini Önemsiyoruz

Sektörün öncü firmalarından biri olarak benimsediğimiz müşteri memnuniyeti anlayışımızla sizlerin nakliye alanında duyduğunuz her türlü ihtiyacınızı gidermek adına çalışmaktayız. Önemsediğimiz ve ticari kazancımızın da önünde tuttuğumuz hizmet anlayışımızla profesyonel evden eve nakliyat görevimizi en iyi şekilde yerine getirerek alanımızın en iyisi olmayı hedefliyoruz. Bu ayrıcalıklı hizmetten siz de faydalanabilir yüzde yüz memnun olarak evinizin taşınma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak.

Yüksek Kalite Standartlarına Sahibiz

Sağladığımız hizmet her zaman sektörün en ayrıcalıklı hizmetlerinden biri olmaktadır. İstanbul evden eve taşımacılık alanında gösterdiğimiz başarılı performansla taşınma faaliyetinizin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Oldukça profesyonel hareket eden ve hijyen kurallarını birebir uygulayan ekip arkadaşlarımızla nakliye alanında duyduğunuz tüm ihtiyaçlar talepleriniz doğrultusunda giderilir. 

Evden Eve Taşımacılık Ataköy

Son zamanlarda artan nüfus miktarıyla birlikte evden eve taşımacılık Ataköy alanında duyulan ihtiyaç da artmıştır. Firmamız taşımacılık alanında gelişen her türlü ihtiyacı gidermeye yönelik çalışma politikaları geliştirmekte ve kendini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır. Taşınması güç eşyalarınız ve yüksek katlı binalarınız için geliştirdiğimiz Ataköy asansörlü nakliyat hizmetimizle hem eşyalarınız hem personel sağlığımız korunmuş oluyor. Asansörlü nakliyat ile aynı zamandan tasarruf da etmekteyiz. Sadece evinizi taşımakla kalmıyor aynı zamanda depolanmasını istediğiniz fazla eşyalarınızı Ataköy temiz eşya depolama güvencemizle muhafaza ediyoruz.

Ataköy Ev Taşıma Fiyatları Ne kadar?
Serbest piyasa ekonomisi gereğince fiyatlar nakliye firmalarınca belirlenmekte ve bu fiyatlar talep edilen hizmete göre değişkenlik göstermektedir. Ataköy ev taşıma fiyatları sizin taşınma esnasında gerçekleştirilmesini istediğiniz hamlelerle şekillenmektedir. Bundan dolayı Ataköy ev taşıma fiyatları ne kadar sorunuza yanıt almak için bize ulaşabilir ve en uygun fiyatlı hizmeti talep edebilirsiniz. 
Ataköy Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti Nasıl Alırım?
Nakliyat hizmeti almak isteyen herkesin ilk olarak yapması gereken bir araştırma içerisine girmek olmalıdır. Oldukça zahmetli olarak bilinen Ataköy şehirlerarası nakliyat hizmeti için görüş ve önerilerinizi dikkate alacak bir firmayla anlaşmanız sizin yararınıza olacaktı. Ataköy şehirlerarası nakliyat hizmeti nasıl alırım diye düşünüyorsanız bize ulaşabilir ve akabinde kaliteli hizmetin tadını çıkarabilirsiniz. 
Ataköy Parça Eşya Taşımacılığı Ne Kadar?
En az bütün bir evin taşınması kadar stresli olan Ataköy parça eşya taşımacılığı işleminiz için hizmetine güvendiğiniz bir firmadan destek almanız gerekmektedir. Alacağınız bu hizmetin fiyatı da yine taşınmasını istediğiniz eşyanızın cinsine, miktarına, ağırlığına ve iletilecek olan adresin uzaklığına göre değişkenlik gösterdiğinden Ataköy parça eşya taşımacılığı ne kadar sorunuzun cevabına firmanızla görüştükten sonra ulaşabilmektesiniz.   
Ataköy Kaliteli Evden Eve Nakliyat Nasıl Alırım?
Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen her bireyin önceliği kaliteli bir hizmet talep etmektir. Ataköy kaliteli evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız bu konuda geliştirdiği birçok mekanik ekipmanı, güler yüzlü personeller, son model transfer araçları ve benimsediği hijyen kurallarıyla sizlere en iyi hizmeti vaat etmektedir. Ataköy kaliteli evden eve nakliyat nasıl alırım diye düşünüyorsanız önceliğiniz firmamıza ulaşmak olmalı. Ardından profesyonel hizmetin tadını çıkarabilirsiniz. 
Ataköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları ne kadar?

Fiyatlarımız Ataköy içerisinde minimum 1800 TL’den başlamaktadır.

Ataköy’de Evden Eve Nakliyat Ücretleri ne kadar?

Fiyatlarımız ev eşyasının durumu ve taşınılacak yerlerin mesafe ve kat durumlarına göre belirlenmektedir.

Ataköy ‘de nasıl Evden Eve Nakliyat Hizmeti alabilirim?

Yapmanız gereken firmamız ile web sayfamızda bulunan iletişim bilgilerinden ulaşmak ve ücretsiz ekspertiz hizmeti almak.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Paketleme Yapıyor mu?

Evinizdeki tüm eşyalar firmamız tarafından paketlenmektedir.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Sigortalı mı?

Taşımalarımızın hepsi HDI Sigorta tarafından sigortalanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir