Kolay Taşın | Nakliyat

Hizmetlerimizi Kendi Ekip ve Araçlarımız ile Gerçekleştirmekteyiz.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taşınma söz konusu olduğunda, Kolay Taşın kendini tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan bir Kişisel Taşınma Planı sağlamaya adamıştır. Her ev taşıma işleminin farklı olduğunun farkındayız ve daha kişiselleştirilmiş bir taşıma deneyimi sunmaya yönelik çeşitli taşıma kaynakları sağlamaya çalışıyoruz. 

Her taşıma şirketi farklıdır, işte beklemeniz gerekenler:

  • şeffaf fiyatlandırma
  • Lisanslı/Belgeli
  • Sigorta kapsamı
  • Güçlü referanslar
  • Tam hizmet seçenekleri
  • Kaliteli müşteri hizmeti

 

villa taşıma

Taşınmak oldukça göz korkutucu bir iş olabilir. Ancak profesyonel bir firma ile çalışarak tüm süreci önemli ölçüde basitleştirebilirsiniz. 

Kendi başınıza yapmak yerine bir nakliye şirketi ile anlaşmanın olmasının nedenlerinden bazıları şunlardır:

Profesyoneller, tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde bir kamyona yüklenmesini, sevk edilmesini ve kamyondan boşaltılmasını sağlayan paketleme malzemeleri ve paketleme hizmetleri sunar. Bir profesyonelle çalışmak da size zaman kazandıracaktır. 

Nakliye firması paketlemeden yüklemeye, nakliyeden boşaltmaya kadar her şeyi sizin yerinize yapacağından, diğer işlerinizi halletmek ve yeni evinize yerleşmek için zamanınız olacaktır.

 

Neden diğer Ev taşıma şirketleri yerine Kolay Taşın’ı seçmelisiniz?

Taşınmak stresli bir görev olabilir, istenmeyen sürprizlerle dolu olabilir, ancak sizi şaşırtmaması gereken şey, taşınmanız tamamlandıktan sonra taşınma faturanızda gördüğünüz toplam tutardır. Bizi taşıma şirketiniz olarak seçmeden önce, son derece yetenekli Kolay Taşın evden eve nakliyat  Danışmanlarımızdan biri, hizmetimiz aracılığıyla size uygun fiyatlı bir taşınma teklifi sunacaktır. Taşınma ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, verilen fiyat teklifi, evinizin taşınmasının maliyetini ve taşınmanızı tamamlamak için sağlayacağımız hizmetleri kapsayacaktır.

Kolay Taşın , evden eve nakliyat firması olarak, size elimizden geldiğince çok hareketli kaynak sağlamak istiyoruz. Taşınma sürecindeki stresi ortadan kaldırmak ve yerine güvenebileceğiniz kaliteli hizmet almak istiyoruz. Paketleme Seçeneklerimiz, taşınmanıza ne kadar katılmak istediğinize karar vermeniz için size fırsat ve esneklik sağlar ve kolaylıkla planlamanıza ve hazırlanmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir paketleme seçenekleri ve hizmetleri listesi sunarız.

Ev Taşıma Hizmetleri

Ücretsiz Ekspertiz

Kendi taşıma malzemelerimizi tedarik edeceğiz ve eşyalarınızı mümkün olduğunca güvenli bir şekilde paketlemenize yardımcı olacağız.

Paketleme

Kamyonlarımızı yüklediğimizde hiçbir şeyin hareket etmemesini veya kaymamasını sağlayarak eşyalarınızı hasardan koruyoruz.

Güvenli Taşıma

Taşınma sırasında verimli ve güvenliyiz, çevredeki en güvenilir ve uygun hizmeti sağlıyoruz.

boşaltma

Yeni evinize vardığımızda, tüm ağır işleri biz hallederiz.

Ambalajdan çıkarma

Mobilyaları doğru yerlerine yerleştirmek ve ihtiyacınız olan eşyaların kutularını hemen boşaltmak, yeni evinize yerleşene kadar işimiz bitmez.

Depolamak

Taşınma sürecinde eşyalarınızı depolamamıza ihtiyacınız olursa; ihtiyaçlarınızı karşılamak için depolama tesislerimiz var.

İster evinizin taşınmasına, ister şirket ofisinizin yeni bir yere taşınmasına ihtiyacınız olsun, yerel, eyaletler arası, ülkeler arası ve hatta bazı uluslararası taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

İster Kurumsal bir taşıma, ister sıradan bir taşıma yapıyor olun, muhtemelen potansiyel maliyet konusunda endişeleniyorsunuzdur. Taşınma maliyetlerinin hesaplanmasında yer alan birçok faktör nedeniyle: taşınan eşyaların sayısı, mesafe, paketleme ve paketten çıkarma, özel öğeler ve çok daha fazlası, gerçek maliyeti bilmek için en iyi bahis, yukarıdaki TEKLİF AL formunu doldurmaktır.