Kolay Taşın | Nakliyat

Hizmetlerimizi Kendi Ekip ve Araçlarımız ile Gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Eşya Depolama

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya saklamak için yeriniz yoksa ya da kıymetli eşyalarınız için evinizin yeterince güvenli olmadığını düşünüyorsanız her türlü durumda istanbul eşya depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizler için ayrılan farklı boyutlarda ve güvenlikli depolarımız sayesinde her türlü eşyalarınızı korunaklı bir şekilde saklayabiliyoruz. Bu depolarda aylık olarak uygulama yapılmaktadır. Depolarımızda eşyalarınızın saklama sürelerine sizler karar verebilirsiniz.

Depolarımızda yeriniz olmayan her türlü eşyayı saklayabiliriz. Bu bir buz dolabı olabilirken bir kasa da olabilir. 8 ayrı boyda saklama depolarımız bulunuyor. Kiralamanız gereken depo eşyalarınızın boyutlarına göre değişebilmektedir. Mini, midi, maksi, ultra, mega, 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde farlı boyutlarda depolama alanı alternatifiniz bulunuyor. Bu alternatifler sizlere eşya boyutunuza göre ödeme yapma imkanı sunuyor.

Depolama hizmeti alternatifimizden faydalanmak istediğiniz eşyalarınızın boyutu hakkında bir bilgiye sahipseniz depolama alanlarının boyutlarına göre bir fiyat teklifi sunulması da mümkün olmaktadır. Fakat gerçek bir fiyat verilebilmesi eşyalarınızın yetkililer tarafından

tespit edilmesi gerekmektedir. Eşya depolama hizmetimizden faydalanmak için bizlerle 7/24 iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Siz de özel depolama alanlarımızı ziyaret ederek depolanacak eşyalarınızı sağlıklı şekilde depolaya bilirsiniz.

evden eve nakliyat kolay taşın hizmetleri